W trosce o zdrowie
21 lutego, 2024
Expand search form

Nasz zespół. Nasza misja. Nasz cel.

Serdecznie witam w imieniu naszego zespołu “Suntherm” Polska.

Firma SUNTHERM pochodzi z Austrii i działa niezawodnie od 25 lat rozwijając się na rynku Austrii, Niemiec, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Rumuni i Włoch. W tym roku otworzyła swoje przedstawicielstwo również w Polsce jako SUNTHERM Polska, dając dodatkową szansę wyboru czystego ogrzewania, którego do tej pory na rynku polskim nie było. Mówimy o:

Efektywnym ogrzewaniu podczerwienią o działaniu bezpośrednim!

Dlaczego Suntherm? Ponieważ jest to jedyny producent takiego systemu na całym świecie. Firma dla której najważniejszy jest zadowolony klient. Robimy wszystko, aby przekazać najprawdziwsze informacje o ogrzewaniu podczerwienią, zużycia prądu, obliczenia doboru mocy, ilości oraz rozmieszczenia paneli  do przedstawionej powierzchni grzewczej. Nie szukamy połowicznych rozwiązań. Budujemy relacje w oparciu o rzetelną informację. Odpowiadamy na pytania, starając się rozwiać budzące się wątpliwości i je wyjaśnić. Zdrowe układy, czynią przyjaciół.  To polskie przysłowie nadaje kierunek naszym rozmowom i podejmowanym realizacjom.

Nasze pierwsze spotkanie i zapoznanie w siedzibie Suntherm w Austrii. Właściciele firmy są bardzo miłymi ludzmi. Od lewej Jarek, Matthias, Franz, Artur, Marzena, Adam.

Jesteśmy stosunkowo młodym zespołem na rynku polskim, ale za to dobrze przygotowanym w mało jeszcze znanym temacie ogrzewania na podczerwień. Nasze biuro pokazowe mieści się na śląsku w Łaziskach Górnych i jesteśmy otwarci na współpracę z firmami  na terenie całego kraju. W tej chwili poszukiwani są także koordynatorzy sprzedaży w pozostałych województwach .

Lubimy nowe wyzwania, bezemisyjne domy mogą poprawić zapach i jakość powietrza w twojej przestrzeni życia.

Jakość powietrza dzięki któremu żyjemy ty i ja oraz wszystkie nasze dzieci.

Suntherm Polska

Adam Figiel