W trosce o zdrowie
13 czerwca, 2024
Expand search form
Blog

GERMAN DESIGN AWARD

Jakie uznanie: SUNTHERM otrzymał Specjalne Wyróżnienie podczas GERMAN DESIGN AWARD* w głównej kategorii Doskonały projekt produktu, konstrukcja i elementy za produkt »Instalacja Suntherm Combilight«. W lutym odebralismy nagrodę za nasz panel na podczerwień. Kolejny dowód na to, że promienniki podczerwieni firmy SUNTHERM łączą innowacyjny design z technicznym know-how.

 Nowy znak jakości dla jakosci SUNTHERM Combilight

Wyjątkowo lekki panel na podczerwień nie tylko ogrzewa, ale także zapewnia doskonałe oświetlenie jako pełnoprawne, ściemniane oświetlenie pomieszczenia: do wyboru w ciepłej lub zimnej bieli.

Diody LED są zintegrowane z profilem grzejnika i sprawiają, że panel jest jedynym jednolitym, płynnym połączeniem produktu na rynku!

Komponenty pozostają indywidualnie wymienne. SUNTHERM Combilight montuje się bez skomplikowanej konstrukcji dolnej, po prostu za pomocą zatrzaskowych zacisków sprężynowych. Różne wersje są kompatybilne z każdym programem włączników światła.

*Ocena premium Niemieckiej Rady Wzornictwa

German Design Award jest nagrodą premium Niemieckiej Rady ds. Wzornictwa. Dzięki globalnemu spektrum i międzynarodowemu urokowi jest to jedna z najbardziej szanowanych nagród w krajobrazie projektowym we wszystkich sektorach. Od 2012 roku German Design Award identyfikuje istotne trendy wzornicze, prezentując je szerokiej publiczności i uznając je. Co roku wybierane są wyjątkowe zgłoszenia w zakresie projektowania produktu, projektowania komunikacji i architektury. »Wyróżnienie specjalne« German Design Award przyznawane jest za wybitne osiągnięcia projektowe.

Zmiana ogrzewania? Przełącz na podczerwień!

Zmien  myslenie, pozbądź się skaplikowanych systemow, wegla i gazu, zanurz się w przyjemnym cieple podczerwieni. Od prawie trzech dekad kalkulujemy i sprzedajemy promienniki podczerwieni. Chętnie doradzimy również Państwu. Zarezerwuj osobistą wizytę tutaj i dowiedz się więcej o panelach na podczerwień SUNTHERM z 15-letnią gwarancją.

You might be interested in …